Nebesa
CZ |  EN |  DE |  ES |  RU
Rezervace od:
Rezervace do:
Počet dospělých: 
Počet dětí: 

Rychlý kontakt

Rekreační areál NEBESA

 

Adresa:

Horní Bečva 0377

75657 Horní Bečva

Česká Republika

 

Telefon: +420 608 770 337

E-mail: info@ecommodation.cz

Skype: lenuli238

 

 

 

Aktuální počasí


počasí dnes počasí zítra počasí pozítří

 

 

 

 

 
Přidat do oblíbených
 

Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí je jednou z bran do Beskyd. Leží na soutoku Rožnovské a Vsetínské Bečvy. Centrum města je památkovou zónou, kde můžete najít hned dva zámky. A to renesanční zámek Žerotínů, který dříve sloužil jako věznice, jenž je spojená s několika legendami. Druhým zámkem je zámek Kinských. Za zmínku stojí určitě i muzeum či hvězdárna.


Rožnov pod Radhoštěm
Rekreační a kulturní středisko se známým Valašským muzeem v přírodě, které zahrnuje Dřevěné městečko, Valašskou dědinu a Mlýnskou dolinu s celkem 120 památkovými objekty. Nedaleko překrásného Masarykova náměstí stojí kostel z 18. století s rožnovskými hodinami.


Frenštát pod Radhoštěm
Městečko je kulturním, sportovním a turistickým centrem s množstvím rekreačních zařízení. Má historické centrum, dva kostely, originál socha Radegasta a sousoší Cyrila a Metoděje, které můžete zhlédnout v interiéru radnice.


Kopřivnice
Městečko ležící pod zříceninou starobylého gotického hradu Šostýna. Oblíbeným muzeem je Technické muzeum Tatra Kopřivnice, ukazující počátky výroby dopravních prostředků v ČR. Pod stejnou střechou funguje expozice Emila a Dany Zátopových. Dále je to muzeum v Šustalově vile s expozicí věnovanou slavnému rodákovi malíři a ilustrátorovi Zdeňku Burianovi.


Zlín
Město Zlín je s 80 000 obyvateli průmyslově-podnikatelským centrem regionu střední Moravy. Díky zcela vyjímečnému růstu a prosperitě firmy a vlivu Tomáše Bati, který byl též starostou města, se stal Zlín v meziválečném období moderním městským centrem, vynikající architektonickým stylem i životním tempem. Kulturní zajímavostí města jsou mimo jiné zlínské filmové ateliéry, proslavené v 60. letech animovanými a trikovými filmy Karla Zemana a Hermíny Týrlové


Luhačovice
Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, ve kterém se snoubí krásná příroda a typická architektura.
Vizovice


Ostrava
Metropole Moravskoslezského kraje je rozlohou druhým a populací třetím největším městem České republiky. Městem protékají řeky Odra, Ostravice, Opava a Lučina. Za zhlédnutí stojí centrum města, kde se nachází jedna z nejznámějších ulic s názvem Stodolní ulice, kde najdete na jednom místě mnoho barů, dále ZOO, Slezsko-ostravský hrad či věž radnice s nádherným výhledem.


Brno
Druhé největší město ČR má nejznámější veletržní centrum ve střední Evropě. Brno je také každé léto hostitelem motocyklových závodů Velká cena Brna. Pyšní se hradem Špilberk v centru města, kostelem Sv. Tomáše či kostelem Sv. Michaela.

 

Praha
Hlavní a současně největší město České republiky. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje. Je sídlem velké části státních institucí a množství dalších organizací a firem. Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu je památkovou rezervací UNESCO. Mezi nejznámější památky patří Karlův most, Pražský Orloj, Národní muzeum, Národní divadlo, Strahovský klášter a Katedrála sv. Víta.


Vídeň
Ve Vídni se můžete nechat omámit architekturou či si užít romantické chvilky ve dvou v některé z vyhlášených vídeňských kaváren. Vzrušení a zábavu naleznete ve velkém zábavním parku Prater. Výsadou Vídně jsou vánoční trhy, z nichž nejznámějším a největším je Christkindlmarkt.


Bratislava
Symbolem a zároveň dominantou města je Bratislavský hrad, v jehož areálu jsou umístěny expozice Slovenského národního muzea. Jeho součástí jsou Historické a Hudební muzeum. Především v letních měsících můžete navštívit rekreační areál Partizánská lúka, svézt se sedačkovou lanovkou Železná studienka - Kamzík či se projít po naučné stezce.

 

Varšava
Hlavní a největší město Polska. V metropoli je rozvinutý průmysl, zvláště zpracovatelský, ocelářský, elektrotechnický a automobilový. Je zde přes 30 divadel, včetně Národního divadla a opery a má tu sídlo národní filharmonický orchestr.

 

 

 


 

Praha Luhačovice Ostrava

 

 


 

 

 

Zpět


 

© 2010 NEBESA-Rekreační areál. Všechna práva vyhrazena.